Komerčné riešenia Rezidenčné riešenia

Kyvné dvere

Kyvné dvere sa používajú na eliminovanie úniku tepla z interiérov do exteriérov a na eliminovanie prievanu pri používaní frekventovaných prechodov, na oddelenie hlučných, alebo prašných prostredí, na oddelenie priestorov s rozdielnymi klimatickými podmienkami a oddelenie prevádzok s rozdielnymi hygienickými podmienkami.
Kyvné dvere zabezpečujú obojsmerný prechod osôb a vysokozdvižných vozíkov bez obsluhy a komplikovanej elektroniky.
Pre menej náročné prevádzky, alebo pri špeciálnych požiadavkách je možné použiť jednokrídlové alebo dvojkrídlové kyvné dvere FLAP. Dverné krídla sa skladajú z priehľadného PVC materiálu zaveseného v polovičnom oceľovom žiaruvzdorne pozinkovanom ráme. Pre exkluzívnejšie prevádzky je možné dodať rám vo farbách stupnice RAL a pre chemicky náročné prevádzky dodávame rámy z antikorovej ocele vo vyššej cenovej kategórii. V ráme je uložený pružinový posilňovač, ktorý zabezpečuje ľahké otváranie aj samočinný návrat dverných krídiel.
Kyvné dvere dodávame celé priehľadné, čiastočne priehľadné, vystužené s textilnou mriežkou, čiastočne nepriehľadné so zosileným spodným 1300 mm vysokým oderuvzdorným pásom, presvetlené len v strede, alebo celé nepriehľadné krídla s kruhovými priehľadnými okienkami priemeru 260 mm. Pevné 5 a 7 mm PVC fólie v troch farbách umožňujú vyrábať krídla až do šírky 4 000 mm a výšky 4 500 mm.
Kyvné dvere spĺňajú smernice EÚ a sú označené značkou CE.
 

 

FOTOGRAFIE